Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Apokalipsi: Nuk është film, por janë pamje të vërteta

Këto pamje të frikshme tregojnë skena apokalipsi në Kaliforni.

Të ngjashme mund të lexoni:

Femra më besnike e Zodiakut. Kërkon shumë, por jep edhe më shumë!

Zbulohet dhurata e çuditshme që Blendi Fevziu i bëri Bleona Qeretit!

Është kompania më e pasur në botë, as vetë nuk e dinë se sa trilionë dollarë kanë!

Apokalipsi po pushton Kaliforninë.

Kalifornia po përballet me zjarret më të fuqishme në historinë e saj.

Një re e frikshme u shfaq të hënën mbi Kaliforni, e ngjashme me një vullkan që shpërthen ose një bombë bërthamore.

Reja Pyrocumulus njihet edhe si reja e zjarrit dhe ngrihet deri në 10 mijë metra lartësi.

Një ekspert tha se një re e tillë është e ngjashme me një stuhi rrufesh dhe ndihmon për të shpërndarë zjarret.

Mjëra zjarrfikës janë angazhuar në betejë me zjarret e fuqishme, shkruan syri.net.

  • apokalipsi

www.lajm-shqip.com

13.12.2017

The post Apokalipsi: Nuk është film, por janë pamje të vërteta appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Apokalipsi: Nuk është film, por janë pamje të vërteta

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×