Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Sfida, që krimi po i bën çdo vlere të shoqërisë sonë

EDITORIAL MONITOR 802 / Akuza e Prokurorisë së Krimeve të Rënda se ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, është pjesë e një grupi kriminal që trafikon lëndë narkotike, nuk është as fillimi dhe as fundi i një historie. Fati njerëzor i z. Tahiri, në këtë pikë ku ka arritur ngjarja, do të përcaktohet nga drejtësia, ndërsa fati ...

The post Sfida, që krimi po i bën çdo vlere të shoqërisë sonë appeared first on Lajm Shqip.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Sfida, që krimi po i bën çdo vlere të shoqërisë sonë

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×