Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Misafirim Var – 24.Bölüm


Misafirim Var 4 Mayıs

Misafirim Var Hafta içi Her Gün 11.30 TRT1’de…

Misafirim Var Programına başvuru yapmak için – http://misafirimvar.tv/basvuruformu/

Program hakkında

Evlerinize misafir olup sevdiklerinize mutlu edeceğiniz sofraları birlikte hazırlayacağız. Sunucumuz Nermin Gül ve evine misafir olduğu izleyicimiz mutfakta birbirinden lezzetli tarifler hazırlayacaklar. Bu tarifleri hazırlarken gelenek göreneklerimiz kadim bilgilerimiz de mutfağımızda paylaşılarak yaşatılacak.
“Misafirm Var” programında hafta içi her gün bize başvuran sevdiklerine güzel sofralar hazırlamak isteyen izleyicimizin evine misafir olacağız.
Yöresel ve günümüz lezzetlerinin hazırlanacağı mutfaklarda kadim bilgilerimizi örf adetlerimizi paylaşıp birbirinden lezzetli sofralar kuracağız.

Nermin Gül Kimdir?
Aslen Arnavut olan Nermin Gül 1983 yılında İstanbulda doğdu. Evli 1 kız ve 2 oğlan annesi.Muhasebe bölümü mezunu olan Nermin Gül sosyal medya ile tanıştıktan kısa bir süre sonra verdiği tarifler ile lnstagram’da fenomen haline geldi.
‘Nermin’in enfes mutfağı’ isimli sayfa kısa bir süre içinde 1.6 milyon takipçiye ulaştı. Nermin Gül mutfak konusunda kendini daha fazla geliştirmek için Sofra Mutfak Okulunda temel aşçılık eğitimi aldı.
Daha sonra Sofra Mutfak Okulundan gelen teklif üzerine eğitmenlik yapmaya başladı ve yoğun talep gören eğitimlerin biletleri Biletix’den satışa sunulmaya başladı.
Yoğun ilgi üzerine ayrıca İstanbul Gastronomi Okulunda da eğitim vermeye başladı. Bir çok programa konuk olan Nermin Gül’ün katıldığı projelerde ki ratingleri de bu başarının büyük göstergesi..

Programın Resmi Adresleri
Web Sitesi – http://www.misafirimvar.tv
Facebook – https://www.facebook.com/MisafirimVarTRT/
Twitter – https://twitter.com/MisafirimVarTRT
Instagram – https://www.instagram.com/MisafirimVarTRT/
Kanala Abone Olmak İçin – https://www.youtube.com/channel/UC7wYp5GEOt2NNNv2SugAn4gThis post first appeared on İzle, please read the originial post: here

Share the post

Misafirim Var – 24.Bölüm

×

Subscribe to İzle

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×