Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

“Kapitan Ameryka 4” potwierdzony. Inny superbohater przejmie stery w filmie

Kapitan Ameryka 4 Steve Rogers Sam Willson film

Powstanie “Kapitan Ameryka 4”, ale głównym bohaterem filmu nie będzie Steve Rogers.

⛔ Tekst zawiera spoilery dotyczące serialu “Falcon i Zimowy Żołnierz” ⛔

Do tej pory dostaliśmy trzy solowe filmy o Kapitanie Ameryce, chociaż trzeci z nich, “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, zdecydowanie bardziej przypomina kolejną część “Avengers” niż typową produkcję skoncentrowaną na jednym bohaterze. Czwarta część zapowiada jeszcze bardziej nietypową rzecz, gdyż tym razem film będzie opowiadał nie o przygodach Steve’a Rogersa, a Sama Wilsona, który od finałowego odcinka “Falcona i Zimowego Żołnierza” uprasza ludzi dookoła, aby zwracać się do niego per Kapitan Ameryka. Na co zasłużył i z czego bardzo się cieszymy, bo już raz tarcza Steve’a trafiła w ręce człowieka, któremu nie zaufalibyście nawet w tym, że bez wyrządzenia komuś krzywdy, zagotuje wodę w czajniku.

Sam Willson nowy Kapitan Ameryka
Sam Willson jest nowym Kapitanem Ameryką

Informacja, że czwarta część powstanie jest pewna, gdyż pochodzi od Malcolma Spellmana, twórcy serialu “Falcon i Zimowy Żołnierz”. Scenarzysta tego widowiska będzie odpowiedzialny także za nadchodzący film. Scenariusz wypracuje z Dalanem Mussonem, który również brał udział w pisaniu serialu.

Na tę chwilę nie znamy żadnych istotnych szczegółów o filmie “Kapitan Ameryka 4”, ale pewne jest, że w nadchodzącym widowisku głównym bohaterem nie będzie Steve Rogers, w którego wcielał się przez lata Chris Evans. Jego miejsce zajął Sam Willson grany przez Anthony’ego Mackiego i to jemu przypadnie zaszczyt grania pierwszych skrzypiec.

Co dalej z “Falconem i Zimowym Żołnierzem”?

Prawdopodobnie produkcja tego filmu sprawi, iż nie dostaniemy drugiego sezonu “Falcona i Zimowego Żołnierza”. To nie znaczy, iż drogi tytułowych superbohaterów rozeszły się na zawsze.

Cały sezon serialu “Falcon i Zimowy Żołnierz” jest już dostępny na Disney+. Niestety serwis jest wciąż niedostępny w Polsce, ale możecie uzyskać dostęp do niego dzięki popularnej usłudze zmieniającej wirtualną geolokalizację – NordVPN za niespełna 3 euro miesięcznie. Jeśli zastanawiacie się, gdzie obejrzeć serial online, to będzie to najlepsze miejsce, żeby to zrobić.

Oglądaj serial “Falcon i Zimowy Żołnierz” w serwisie Disney+ ▶

Wpis “Kapitan Ameryka 4” potwierdzony. Inny Superbohater Przejmie Stery w filmie pojawił się na Popkulturysci.pl.This post first appeared on Popkulturysci.pl - Wyciskamy Popkulture, please read the originial post: here

Share the post

“Kapitan Ameryka 4” potwierdzony. Inny superbohater przejmie stery w filmie

×

Subscribe to Popkulturysci.pl - Wyciskamy Popkulture

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×