Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Stranger Things – zwiastun czwartego sezonu prosto z Rosji

stranger things sezon 4 zwiastun rosja

Jeden z największych hitów Netflixa wraca z czwartym sezonem. Serwis pokazał krótką zapowiedź Stranger Things, która odsyła nas do zimnej i surowej Rosji, gdzie Jim Hopper przeżywa katusze na Kamczatce.

Stranger Things to opowieść o nastolatkach z małego miasteczka, którzy są narażeni na śmiertelne niebezpieczeństwo wydobywające się z równoległej rzeczywistości, do której wrota mają na wyciągnięcie ręki. Przez trzy sezony bohaterzy nieco dorośli, ale wraz z czasem ich problemy tylko zaczęły się nawarstwiać. Wiele wskazuje na to, że tym razem będzie nie inaczej, a jednym z kluczowych elementów sezonu czwartego został Jim Hopper, w którego wciela się świetny i jedyny w swoim rodzaju David Harbour. Bohater przebywa w Rosji, gdzie ciężko pracuje jako więzień, co widzimy na najnowszym zwiastunie. W tym samym czasie w Stanach Zjednoczonych pojawia się nowe zagrożenie.

Rosjanie już w poprzednim, trzecim sezonie, byli wyjątkowo istotni dla fabuły. Wiele wskazuje na to, że w czwartym będą również ważnym elementem opowieści. Ciekawostką jest fakt, iż w Czarnej Wdowie, czyli najnowszym filmie Marvela, David Harbour wciela się w rosyjskiego superbohatera. Najwidoczniej aktor wpasował się w te klimaty.

Pozostaje czekać na premierę, której daty jeszcze nie znamy. Jednak trzymamy kciuki za kontynuację, gdyż zarówno pierwszy, jak i drugi oraz trzeci sezon, bardzo nam się podobały.

Oglądaj Stranger Things w serwisie Netflix >>

Będziecie oglądali czwarty sezon Stranger Things? Dajcie znać w komentarzach, jak odbieracie serial. Możecie też kupić świetne gadżety i ubrania związane z tym serialem.

Wpis Stranger Things – zwiastun Czwartego Sezonu Prosto z Rosji pojawił się na Popkulturysci.pl.This post first appeared on Popkulturysci.pl - Wyciskamy Popkulture, please read the originial post: here

Share the post

Stranger Things – zwiastun czwartego sezonu prosto z Rosji

×

Subscribe to Popkulturysci.pl - Wyciskamy Popkulture

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×