Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Nowy blog motoryzacyjny: Auto Bloger


Oto dlaczego postanowiłem otworzyć bloga motoryzacyjnego, co daje mi jego prowadzenie oraz co możesz na nim znaleźć. 

Dlaczego postanowiłem otworzyć Bloga motoryzacyjnego? Kiedyś w ogóle nie interesowałem się tworzeniem bloga i  pisaniem. Za to motoryzacją, można powiedzieć, że od zawsze. Z czasem otworzyłem bloga o całkiem innej tematyce i, co prawda, w pełni nie odnalazłem się w tej tematyce, jednak to, co dawało mi satysfakcję, to każdy jeden komentarz, każdy nowy unikalny użytkownik na stronie. 

Jakiś czas temu zacząłem zastanawiać się co tak naprawdę lubię robić, co kocham, i stwierdziłem, że są to samochody i cały świat motoryzacyjny. Późno obudziłem się z tym, co chciałbym w życiu robić. Kierowcą wyścigowym już raczej nie zostanę, więc zacząłem zastanawiać się co mógłbym robić. 

Czemu by więc nie otworzyć bloga motoryzacyjnego? Dodatkowo przekonało mnie to, że nie ma tutaj takiego natłoku, jak na przykład w blogach modowych czy life-stylowych. Dziennikarzem raczej nie zostanę, kierowcą F1 też nie, chociaż zamierzam w przyszłości zacząć zabawę z motor-sportem, zaczynając od KJS'ów. Uznałem, że na ten moment idealnym rozwiązaniem będzie blog motoryzacyjny. 

Dodam również, że kiedyś zrobiłem sobie listę celów na najbliższe lata i był tam taki punkt, jak otwarcie bloga o KJS'ach. Widać, gdzieś w podświadomości nastawiony byłem na otwarcie tego typu bloga i powstał on właśnie w takiej formie. Jak już wcześniej wspomniałem zamierzam w przyszłości startować w amatorskich rajdach, więc na pewno na moim blogu o samochodach nie zabraknie wiadomości i artykułów na ten temat. 

Nie ukrywam również, że moim celem jest to, by w przyszłości doprowadzić do tego, że mógłbym utrzymywać się z prowadzenia tej strony lub przynajmniej generować całkiem fajny dodatek finansowy za to, co lubię robić. To właśnie jest komfort życia, kiedy można robić to, co się kocha i jednocześnie na tym zarabiać. Można powiedzieć, że wtedy nigdy nie chodzi się już do pracy.

Jak wiadomo, jest to raczej męski blog i w dużej mierze trafiają tu przedstawiciele tej płci. Tworząc bloga np. life-stylowe'go z miejsca można liczyć na szersze grono odbiorców. U mnie tematyka wytycza pewien inny typ zainteresowanych, ale będę dążył do tego, by popularność sprawiła, że będą tutaj również zaglądały kobiety. 

Już przymierzam się do zakupu lustrzanki, kamerki sportowej oraz rejestratora jazdy. Wszystko to sprawi, że będę miał o wiele więcej możliwości, a materiały na blogu będą znacznie ciekawsze. Równocześnie z blogiem otworzyłem kanał na youtube - na razie jest tam jeden filmik, ale kiedy będę miał już odpowiedni sprzęt, pojawią się również nagrania i testy samochodów

Podsumowując, prowadzenie bloga motoryzacyjnego umożliwia mi podzielenie się własnymi opiniami na temat samochodów oraz na temat wszystkiego co chociaż w małym stopniu związane jest z motoryzacją. Dodatkowo prowadzenie bloga motywuje do tego, by spełniać motoryzacyjne marzenia. 

Amadeusz Braksator
---
Auto-Bloger - Blog motoryzacyjny
Źródło: Artelis

This post first appeared on W Drogę!, please read the originial post: here

Share the post

Nowy blog motoryzacyjny: Auto Bloger

×

Subscribe to W Drogę!

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×