Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Saç Ekimi İstanbul

Saç Ekimi İstanbulİSTANBUL SAÇ EKİM PAKETLERİ 3000 TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA


Detaylı bilgi için whatsapp ya da iletişim numaralarımız:
0532 368 00 35
0212 527 06 71

İstanbul'da saç ekimi yaptırmak istiyorsanız, uzman kadromuzla ve en yeni, modern teknolojik aletlerimiz ve ameliyathanelerimizle, en son teknikleri kullanarak saç ekimi operasyonunuzu başarıyla gerçekleştirmeye ve sizi hayal ettiğiniz görünüme kavuşturmaya talibiz!

Hospitaleste'de Saç Ekim Operasyonları, diğer bir çok merkezin aksine, uzmanlar tarafından sadece planlanıp ekim işlemi tamamen asistanlara yaptırılmamakta, saç ekim direktörümüz Faruk Yılmaz tarafından, ekimin başarısını sağlayacak en önemli etken olan kanallar bizzat açılmakta ve tüm süreç baştan sonra hem kendisi hem de uzman plastik cerrahi doktorumuz tarafından süpervize edilmektedir.Vermiş olduğumuz hizmetleri sıralamak gerekirse;

FUE TEKNİĞİ ile saç ekimi, Fue tekniği saç ekimi teknolojileri arasında en yaygın olarak kullanılan ve çoğunlukla tek seans sonrasında üstün başarılar elde edilen bir saç ekim tekniğidir. Merkezimizde bu teknik, oldukça başarılı şekilde

KAŞ KİRPİK EKİMİ; Kaş ve kirpiik ekimi operasyonları daha çok hanımlar tarafından tercih edilmekle birlikte, kaş ektirmek isteyen erkeklerin sayısı da azımsanacak durumda değildir. Kaş dövmesi yaptırmak kalıcı makyajla kaş çizdirmek gibi geçici ve doğal olmayan yöntemleri tercih etmeyenler kaş ve kirpik ekimi paketlerinden yararlanarak diledikleri görünüme ve hatta daha iyise kavuşabilirler

PRP TEKNİĞİ - SAÇ MEZOTERAPİSİ; doku altına enjekte eden tazeleyici ve gençleştirici bir madde aracılığıyla, saç köklerinin canlanması ve dökülmesinin durdurulmasını hedefleyen bir tedavi yöntemidir. Fue ile saç ekimi yöntemine ek olarak tamamlayıcı tedavi niteliğindedir.


Saç dökülmesi, yani kelleşme, özellikle erkekler arasında görülen, günümüzün en güncel sorunlarından biridir.  Ve saç ekimi klinikleri de bu sorunun kökten çözüm alternatifi olarak gün geçtikçe Türkiye'nin bir çok ilinde, başta İstanbul'da olmak üzere yaygınlaşmaktadır.

Saç dökülmesi bir takım etkenlerle ilgilidir. Bunların arasında stres, vitamin eksikliği gibi etkenler vardır ancak en büyük etken genetik özelliklerdir.. Baştaki kelleşme sorununu bazı durumlarda tedavi etmek mümkündür. Ancak bu mümkün değilse ve saç dökülmesine bir çare bulunamıyorsa modern estetik ve plastik cerrahi bu soruna iki farklı şekilde çözüm sunuyor. Saçların tek tek ekilmesi ve saç nakil yoluyla kelleşmeyi gidermek mümkündür. Saçın tek tek ekimi sırasında başın daha yoğun tüy olan ense bölgesinden saç kökünden çıkarılarak kel bölüme ekilir.

SAÇ EKİMİ SÜRECİ NASIL İŞLEMEKTEDİR?


Saç ekimi adayı olmak isteyen kişi veya kişilerin ücretsiz ön değerlendirme ve detaylı bilgi alabilmek amacıyla, saçlarının ense ve tepe ve kafalarının ön kısmı başta olmak üzere net şekilde görünen 5-6 adet fotoğrafının tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Uzman saç ekim direktörümüz Faruk Yılmaz'dan ön değerlendirme almak için lütfen fotoğraflarınızı

[email protected] adresine yollayınız ya da 0532 368 00 35 numaralı telefonla whatsapp kontağı kurunuz.

Kellik sorunu yaşayan her kişi maalesef çok iyi bir saç ekimi hastası adayı değildir. Operasyonun sizin için uygun olup olmadığına ya da operasyon sonunda beklentilerinizi ne kadar yüksek tutmanız gerektiğine bir uzman yardımı alarak karar verebilirsiniz. Hospitaleste ve ekibi, bir estetik cerrahi kliniği olmaktan öte başlı  başına saç ekimi operasyonlarında uzmanlaşmış ve ona göre bir teknoloji ile donatılmış, İstanbul'un en yeni ve en modern kliniklerinden biridir.

Uzmanlarımızın ön değerlendirme aşaması sonucunda eğer saç ekimi için uygun bir aday olarak kabul ediliyorsanız, İstanbul Beşiktaş'taki kliniğimizde operasyonu gerçekleştirmek için randevu belirlemek adına, sizleri misafir ediyoruz.

Eğer şehir dışından İstanbul'da saç ekimi yaptırmak için geliyorsanız ve kalacak bir yeriniz yoksa da, İstanbul'un merkezi bir lokasyonunda uygun fiyatlı otellerden lüks otellere kadar geniş bir yelpazede konaklama hizmeti almanızda ve gerektiğinde İstanbul havalimanlarından transfer hizmetinden yararlanmanızda da en ince ayrıntısına kadar yardımcı oluyoruz.

Ameliyat Günü:


Saç ekimi operasyonu yapılacağı tarihi ve saati birlikte kararlaştırdığımız gün, ortak belirlenen saatten 2 saat kadar önce merkezimize gelmeniz, operayon saatine kadar gerekli medikal işlemlerin yapılması için önem taşımaktadır.

Saç Ekimi Operasyonu Ne Kadar Sürer?


Ortalama 5-6 saat kadar sürecektir.

Genel Anestezi mi Alacağım?


Her ne kadar bir cerrahi işlem adı altında olsa da, aslında kozmetik bir işlem olan saç ekimi operasyonu, sizi sakinleştirip rahatlamanızı sağlayacak bir ilacın etkisi altındayken, kafanızın tümüyle uyuşmasını sağlayacak bir lokal anestezik madde verilerek ağrısız ve stressiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Saç Ekimi Sonrasında Araç Kullanabilir Miyim?

Dormicum gibi, size rahatlık verecek sedatif bir maddeyi kullanıp kullanmamak hastanın tercihine bırakılmaktadır. Sedatif maddeyi alsanız da almasanız da, işlem sıfır ağrıyla gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir tedirginliğiniz yoksa ve sedatif madde almamayı tercih ederseniz, ekim işleminden sonra aracınızı kullanarak evinize dönmeniz için hiç bir engel yoktur.

Ameliyattan Sonraki Gün;


Ameliyat günü evinizde dinlendikten sonra, ertesi günü pansuman için kliniğimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bir sonraki gün ise, işlemin son ayağı olan yıkama işlemi gerçekleştirildikten sonra saçların dökülmesini bekleme aşamasına geçeceğiz.

Saç Ekiminden Sonra Yeni Saçlarım Ne Zaman Çıkar?

Saç ekimi operasyonunuzu takiben, en az 2 ay, ortalama da 3-4 ay arasında olmak üzere, yeni saçlarınıza kavuşmaya başlarsınız. 6 ayın sonunda pek çok hastanın saçlarının tamamlanması %60-70 oranında bitmekle birlikte %90-%99 arası sonuçlara genelde ilk senenin sonuna doğru kavuşulur. Başarılı geçmiş bir saç ekim operasyonun ardından, bu sonuçlardan farklı bir sonuç alınması beklenmemektedir.

Saç Ekiminden Sonra Saçlarımı Kısa mı Tutmalıyım Uzun mu?


Yeni saçlarınız, size ait ve tamamen doğal saçlar olacaktır. Saç ekimi yaptırmamış herhangi bir kadın ya da erkek saçlarını ne şekilde kullanıyorsa, siz de o şekilde, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İsterseniz saçınızı boyatabilir, kestirebilir, jöleleyebilirsiniz.

Saç Ekiminden Sonra Hangi İlaçları Kullanacağım:


Doktorunuz tarafından, sağlık durumunuzla ilgili ek bir durum görülmez ise, sadece enfeksiyon riskine karşı bir antibiyotik, bir takım hafif ağrı kesiciler ve bazı kremler kullanılmaktadır. Ayrıca kullanımı mecbur olmayan ancak tavsiye edilen bir takım şampuanlarla ilgili de detaylı bilgi tarafınıza iletilecektir.

İz Kalacak mı?


FUE tekniğini diğer tekniklerden en üstün kılan özelliklerden bir tanesi de FUE ile saç ekimi sonrası, neredeyse hiç iz kalmayacak olmasıdır. Ekim işlemini takip eden ilk bir kaç haftada belli belirsiz bir iz görülmekle birlikte, zaman içerisinde izin tamamen gözden kaybolması öngörülmektedir.


Saç Ekimi Öncesi - Sonrası fotoğrafları:

Bir çok merkez, onlarca yüzlerce hasta arasında en büyük başarı ile sonuçlandırdıkları hastaların fotoğraflarını yayınlamakta ya da arama motorlarından buldukları yabancı sitelere ait fotoğrafları kullanmaktadır.

Klinik olarak, bu tip girişimleri etik bulmuyoruz. Dolayısıyla bir kaç tane fotoğraf dışında büyük albümler oluşturmuyoruz ve hastalarımıza bizleri kliniğimizde ziyaret ederek hasta dosyalarımızdan, - izin veren hastalarımız arasından - nokta atışı kontrol yapmalarını tavsiye ediyoruz. Böylece en zor işlemlerden en başarılarına kadar geniş bir referansı kendilerine sunup, tamamen gerçekçi beklentiler içerisine girmelerini sağlayabiliriz.


This post first appeared on PRIDE VIAJES TURQUIA | Turismo Turquia, Viajes Cap, please read the originial post: here

Share the post

Saç Ekimi İstanbul

×

Subscribe to Pride Viajes Turquia | Turismo Turquia, Viajes Cap

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×