Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Günlük Kiralık Ev Yaş Sınırı

günlük kiralık ev yaş sınırıGünlük kiralık ev yaş sınırı 18 dir. Şuan kısa süreli ev kiralama işi ülkemizde genellikle amatör müteşebbüsler tarafından yapıldığı için çoğu kişi buna dikkat etmiyor. Önemli bir konudur aslında. Ağzı yanmayan durumun ne kadar ciddi olduğunu bilmeyebilir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre 18 yaşından küçük kişiler reşit değildir.  18 Yaşından küçük yaşta olanlara evini kiraya verenler bilmelidir ki büyük bir suç işliyorlar. Bu suçun çok ciddi cezai yaptırımları bulunmaktadır. Beylikdüzü günlük kiralık ev firmaları aldıkları ortak karar gereği 18 yaşından küçüklere hiç bir şekilde günlük ev kiralama maktadır.

Günlük Kiralık Ev Yaş Sorunu

Günlük kiralık ev yaş sorunu sizi fazla üzmesin. Lakin 18 yalından küçükseniz veliniz ile günlük ev kiralayabilirsiniz. ”18 Yaşından küçük kız arkadaşım var günlük ev kiralamak istiyorum’‘ diyorsanız. Siz tam sopalık birisiniz. Sizin gibi çok müşteri tokatladım. 18 Yaşından küçük biri çocuk sayılıyor. Toplumda sizin gibilerine genelde sübyancı deniliyor.

 

Kısaca 18 Yaşından Küçüklere Hiç Bir Şekilde Günlük Ev Kiralanmaz. Kiralayan Olursa da En Kısa Sürede Cezasını Bulacaktır.

The post Günlük Kiralık Ev Yaş Sınırı appeared first on .This post first appeared on Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Arayanlar İçin En Doğru Site :, please read the originial post: here

Share the post

Günlük Kiralık Ev Yaş Sınırı

×

Subscribe to Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Arayanlar İçin En Doğru Site :

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×