Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

شهرهای میزبان ایران در جام جهانی روسیه 2018

اگر قصد دارید تور جام جهانی روسیه را انتخاب کنید و به تماشای بازی های جام جهانی بروید بد نیست با شهرهایی که تیم ملی ایران در آن ها به مصاف رقیبان خود می‌روند نیز آشنا شوید.

شهر سنت پترزبورگ

این شهر به شفق شمال معروف است و در کنار رود نوا و در شرق خلیج فنلاند واقع شده است. سنت‌ پترزبورگ بعد از مسکو بزرگترین شهر روسیه می باشد. یکی از جاذبه های سنت پترزبورگ شب های سفید این شهر است که سالانه بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب می نماید.  این شهر دارای تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های سرد، مرطوب و طولانی است. یخ زدگی در این شهر جز اتفاق های معمول است، دمای منفی 35 درجه نیز در این شهر به ثبت رسیده است. سنت پترزبورگ دارای 123 روز برفی است که معمولا بین ماه های دسامبر و مارس می باشد.

شهر کازان

کازان، که قازان یا غازان نیز تلفظ می‌شود، یکی از شهرهای مهم روسیه بوده و در بخش اروپایی کشور واقع شده است. میهمانان می‌توانند در این شهر شاهد مناره های اسلامی و کلیساهای اورتودوکس باشند. کازان شهری است که زندگی هزاران ساله مسالمت آمیز مسیحیان و مسلمانان را در سال 2005 جشن گرفت. کازان دارای زمستان های طولانی و سرد و تابستان های گرم و اغلب خشک است. آب و هوای کازان مشابه بسیاری از شهر های اروپای غربی می باشد. ماه جولای در این شهر گرمترین ماه سال است که دمای 39 درجه نیز در این ماه به ثبت رسیده است. ماه ژانویه را نیز می توان سرد ترین ماه این شهر دانست که دمای منفی 10 را تجربه کرده است. بارش باران بیشتر در فصل های بهار و پاییز رخ می دهد.

شهر سارانسک

در بخش اروپایی کشور روسیه واقع شده و یکی از زیباترین شهرهای روسیه محسوب می شود. این شهر جمعیتی حدود 300 هزار نفر را در خود جای داده است. این شهر دارای آب و هوایی سرد و مرطوب بوده و تابستان‌هایی نه چندان گرم دارد. در خرداد ماه نیز سارانسک همچنان سرد می باشد.

 This post first appeared on گردشگری, please read the originial post: here

Share the post

شهرهای میزبان ایران در جام جهانی روسیه 2018

×

Subscribe to گردشگری

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×