Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Instagram Takipçi & Beğeni Satın Al

İNSTAGRAM ‘DA POPÜLER OLMANIN TAM SIRASI!

Dünyanın her yerinde teknolojinin hızla ve yayılmacı bir şekilde geliştiğini gözlemekteyiz.Durum böyleyken teknoloji dünyasının içerisinde kendine kesinlikle yer arayan şirketler, firmalar ve onlar tarafından üretilen uygulamalar hemen her gün yenilenerek ortaya çıkmaktadır. Bu ortaya çıkış hali sancılı bir dönem geçiren insanlığın gelişimini sağlarken, mevcut dertlerinin de bir süreliğine de olsa ertelenmesini sağlıyor.

Bu uygulamaların bir anda çoğalması, birçok insanın iletişim şeklini ve derecesini ciddi şekilde arttırmaya yardımcı olmaktadır . Bu uygulamaların büyük çoğunluğu dünya üzerindeki bir çok insanın ve özelliğin dünyalar arasında kolaylıkla seyahat etmesine yardımcı oluyor. ABD’deki bir insanın yaptığı eylemi,çektiği fotoğrafı, paylaştıklarını Antartika’dan bir insan görebiliyor ve bunların tamamından kolaylıkla haberdar olabiliyor.

Bu durumun iyi tarafları olduğu gibi, kendine göre yeni sektörler oluşturan noktaları da oluyor.Bu uygulamalardaki takipçi ve arkadaş sayısı konusunda ciddi şekilde kafa yoran ve arayışlarda Olan insanlarla karşılaşmaktayız. Bu da instagram takipçi kasma adıyla açılan internet sitelerinin oluşmasına ve bu sitelerin arayışta olan insanlara para karşılığı hizmet vermelerine sebep olmuştur.

Bizde bu yazımızda ; bu sitelerin dışında yöntemler arayan herkesin yardımcısı olacağını düşündüğümüz şekilde, takipçi sayısını nasıl arttıracağımıza dair çeşitli tüyolar ve ipuçları vermek istiyoruz.Bunun için kullanacağınız direk adres İnstagram hesabınız.

Eğer İnstagram‘da popüler olmak istiyorsanız, hesabınızla ilgili bir plana sahip olmanız şarttır. Bir anda kalkışılan, plansız programsız bir hareket olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Bu olumsuzluk da bir hayal kırıklığı yaratacaktır. Siz siz olun, plansız yola çıkmayın.

Bunu atlattıktan sonra dikkat edeceğiniz bir diğer husus ; devamlı ve güzel paylaşımlar yapmak zorunda olmanızdır .Yaptığınız bu paylaşımların fark edilecek ya da fazla beğeni alacak cinsten olması sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır. Yani sıradan bir resim yerine renkli ve eğlenceli olduğu görünen bir paylaşım daha tercih edilesi olur diye düşünmekteyiz. Farklı ve marjinal olmayı sakın unutmayın ama bunun içinde kendinizi gereksiz strese sokmayın.

Yaptığınız paylaşımların altına, evrensel olarak tüm dünyada kullanılan ve bilinen hashtaglardan doğrusunu yerleştirmek zorunda olduğunuzu da bilmeniz gerekir.Bu paylaşımların altına alakasız ya da sıkıcı bir tag yerleştirirseniz, fotoğrafınızın çok beğeni alması ya da çok takipçiye sahip olma hayallerine fazla kapılmayın. Başarılı ve mantıklı olan şeyler her zaman hayat kurtarır. Ama yine de mantık sınırlarını zorlamamaya çok dikkat edin.

Bir de kendi kendinizi tanıtma hadisesi var. Buradaki devreye Twitter ve Facebook gibi diğer sosyal medya hesaplarıyla İnstagram’ınızı bağlı konuma getirmeniz gerektiği giriyor. Bu sayede İnstagram hesabınızda paylaştığınız herhangi bir fotoğraf, Twitter ve Facebook hesaplarınızda da aynı zamanda aynen paylaşılacaktır. Bu da birden çok kişiye ulaşmanızı ve kendinizi sık sık hatırlatmanızı sağlar , ayrıca sosyallik dereceniz artar. Bu da işin başka bir artısıdır.

Bu saydığımız yolların hepsi ücretsiz ve doğal olan yollardır. İşin bir de yazının başında bahsettiğimiz Instagram takipçi satın al ve instagram beğeni satın al adı verilen ücretli mecraları vardır.Türkiye’de en popüler site bu konuda Crovu‘dur. Bu siteye ödeyeceğiniz belli bir ücret karşılığında, takipçi satın almanız mümkündür. Bu konuda yapılan tarifelerle, belli bir düzene göre takipçi alışverişi yapılmaktadır.

Bu göze ve kulağa hoş gelen, kolaylıkla tercih edilebilecek olan bir yöntem gibi gelecektir. Ama bu tür sitelerin birçoğu dolandırıcılık ve sahtekarlık içerebiliyor. Bu dolandırıcılık işlerine denk gelmemek için Crovu’yu tercih etmelisiniz.Diğer sitelere çok dikkat etmelisiniz.Yoksa başınıza büyük dertler gelebilir.

Bahsedeceğimiz yolların hepsi bu kadardı.

Hepinize bol takipçili günler diliyoruz.This post first appeared on Kurumsal Seo Çözümleri & Tanıtım Yazısı Hiz, please read the originial post: here

Share the post

Instagram Takipçi & Beğeni Satın Al

×

Subscribe to Kurumsal Seo Çözümleri & Tanıtım Yazısı Hiz

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×