Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Google, Facebook ve Yandex Reklam

Dünya’nın en çok kullanılan Arama motoru olan Google‘da reklamınızın bulunması demek daha fazla ziyaretçi demektir bu da daha fazla kazanç sağlamak demektir. Google kendine has arama algoritması ile kullanıcılarına en doğru sonucu bulmayı başaran bir sistemdir. Ülkemizin de en fazla kullanılan arama motorudur. Google gerek arama hacimleri olsun gerekse kelime bazlı olsun sitelere en çok ziyaretçi çekme kaynağıdır. Google üst reklam ile arama sonuçlarında kelimelerinizde çıkarak müşterilerinizin gözünün önünde olun bu sayede internette kayıp olmayın.

Facebook dünyanın en çok kullanıcı sayısına sahip ve gün geçtikçe de kullanıcı sayısını artıran sosyal ağıdır. Facebook’ta reklamınızı bulunması demek markanızın kullanıcılar tarafından bilinmesi demek. Gerek ziyaretçi çekmek için gerekse de marka değerini arttırmak için Facebook yan reklam kullanılmalıdır. Facebook gün geçtikçe değerlenirken siz de bu değerlenmeden payınızı alın ve reklam verin.

Yandex Rus alt yapısı ile çalışan ve bir kaç ülkede Google ile kafa kafaya olan bir arama motorudur. Ülkemizde de Ciddi Anlamda kullanıcısı vardır. Yandex’te yapılan aramalarda kelimelerinizden ziyaretçi kazanmak için reklam verebilirsiniz. Kazançlı çıkmak için Yandex reklam kullanabilirsiniz. Yandex ülkemizde ciddi anlamda kullanıcıya sahip olduğundan dolayı siz de bu kuyudan su almak için reklam seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.This post first appeared on Kurumsal Seo Çözümleri & Tanıtım Yazısı Hiz, please read the originial post: here

Share the post

Google, Facebook ve Yandex Reklam

×

Subscribe to Kurumsal Seo Çözümleri & Tanıtım Yazısı Hiz

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×