Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Monitör

Bilgisayarlarımızda görüntü elde ettiğimiz ekranlara monitör adı verilmektedir. Oynadığımız oyunlardan ya da izlediğimiz videolardan daha fazla keyif alabilmek için ekranın yüksek görüntü kalitesine sahip olması gerekmektedir. İşte sitemiz bu ihtiyacınızı en kolay ve ucuz bir şekilde karşılayabilmeniz için sizlere birçok markanın ürünlerini sunmaktadır.

Ekran Büyüklükleri

Sitemizde sizler için 15 inçten 35 inçe kadar ekran çeşitleri sunulmaktadır. Böylelikle adeta kendinizi sinemada hissedebileceksiniz. Bu monitör çeşitlerinin fiyatları da son derece makul düzeydedir. Öyle ki 280 TL’den başlayarak bütçenize uygun birçok monitör bulabilmeniz mümkün olabilmektedir.

Bunların yanı sıra ekran çözünürlükleri açısından da bir sıralama yaparak en yüksek görüntü kalitesine sahip olan ekrana sizler sahip olabilirsiniz. Böylelikle görüntüler çok daha canlı görünecektir.

Sizler de bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız www.incehesap.com adresine gelerek siparişinizi verebilirsiniz. Monitör siparişlerinizi taksitle ödeme imkanınız bulunduğu gibi peşin de ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kargo ücreti alınmıyor olması da sizler için oldukça avantajlı olmaktadır. Eğer isterseniz diğer monitör aksesuarlarını da sitemizden sipariş verebilirsiniz.This post first appeared on Ders Bilgisayar - Bilgisayar Dersleri Yardımcısı, please read the originial post: here

Share the post

Monitör

×

Subscribe to Ders Bilgisayar - Bilgisayar Dersleri Yardımcısı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×