Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

XMedia Recode ile Video ve Ses Dosyalarını Dönüştürün

Çalışmalar sırasında video ve ses formatları arasında dönüştürme yapma gereği duyarsınız. Bu işi en iyi biçimde yapacak araçların başında XMedia Recode geliyor.

opüler video ve ses formatlarının neredeyse tümünü birbirine dönüştürebilen bir araç, her zaman elinizin altında olmalı. Ücretsiz Xmedia Recode, bu araçlardan bir tanesi.

XMedia Recode, aşağıdaki ses ve video formatlarının yanında DVD’lerinizi de dönüştürebiliyor, ancak bunun için DVD diskinizde kopya korumasının bulunmaması gerekiyor. Nvidia CUDA destekli araç içerisinde bulunan profiller, ayar yapmakla uğraşmanıza gerek kalmadan belirli bir cihaza veya amaca yönelik ses ve video dosyaları oluşturmanıza izin veriyor. Örneğin belirli bir iPhone modeli için dönüştürme yapabiliyorsunuz.

Değiştirebileceğiniz gelişmiş parametreler arasında bitrate, keyframe sıklığı, framerate ve çok daha fazlası var. Araç hem yeni, hem de tecrübeli kullanıcılara göre hazırlandığından onu kullanırken sorun yaşama ihtimaliniz düşük.

XMedia Recode’un dönüştürebildiği ses ve video formatları arasında şunlar var: 3GP, 3GPP, 3GPP2, AAC, AC3, ADTS, AMR, ASF, AVI, AVISynth, DVD, FLAC, FLV, H.261, H.263, H.264, M4A , M1V, M2V, M4V, Matroska (MKV), MMF, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, TS, TRP, MP2, MP3, MP4, MP4V, MOV, QT, OGG, PSP, RM, (S) VCD, SWF, VOB, WAV, WebM, WMA ve WMV.

XMedia Recode ile Video ve Ses Dosyalarını Dönüştürün yazısı ilk önce DersBilgisayar üzerinde ortaya çıktı.This post first appeared on Ders Bilgisayar - Bilgisayar Dersleri Yardımcısı, please read the originial post: here

Share the post

XMedia Recode ile Video ve Ses Dosyalarını Dönüştürün

×

Subscribe to Ders Bilgisayar - Bilgisayar Dersleri Yardımcısı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×