Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Lori Hoxha nuk përmban dot emocionet, pasi mori lajmin se do të bëhet teze (FOTO)

Një nga trashëgimtaret e Top Channel Sara Hoxha është shtatzënë, lajm i bërë i ditur ky nga i dashuri i Sarës dhe babai i fëmijës Ledion Liço.

Ky lajm nuk mund të përmbante kurrsesi motrën e Sarës, Lorin, që ka lëshuar një dedikim emocionues.

“Familja jonë po rritet dhe unë s’mund të isha më e lumtur se kaq për ju të dy. Dashuria juaj më frymëzon çdo ditë dhe e di që do bëheni prindër të mrekullueshëm për t’i mësuar atij të gjitha gjërat e rëndësishme në jetë.

Çfarë është e shëndetshme dhe çfarë jo. Unë jam kaq krenare për ju. Teze Lori”.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Lori Hoxha nuk përmban dot emocionet, pasi mori lajmin se do të bëhet teze (FOTO)

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×