Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

“Çifti i ri” i kësaj vere do të jetë Luana Vjollca dhe Cozman

Do të jetë një këngë që do të dalë nga studio muzikore e Baba Stars, pikërisht Nga Reperi Getoar Selimi, projekti më i ri muzikor i Cozman në duet me Luana Vjollcën.

Ka qenë vetë Cozman, i cili pas ndarjes nga Tuna Sejdiu ka njoftuar fansat për një rikthim tek Ghetto Geasy dhe Majkaveli, të cilët i cilëson një Big Love. Para pak ditësh u përfol në media se Samanta Karavella ishte këngëtarja e përzgjedhur nga reperi Cozman për bashkëpunimin e radhës. Por mesa duket Getoari ka menduar Luanën si opsionin e duhur për të, duke i bërë kështu nder dhe kunatës për ta përfshirë në një këngë që pritet të jetë hit, shkruan “Story”.

Bashkëpunimi me Luana Vjollcën do të vijë i realizuar me videoklip, detajet e të cilit do t’i bëjë publike vetë Cozman.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

“Çifti i ri” i kësaj vere do të jetë Luana Vjollca dhe Cozman

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×