Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Çfarë bën Ronaldo në dush? Portieri i Portugalisë zbulon detajin

Portieri i Portugalisë, Jose Fonte ka zbuluar një detaj interesant për yllin e Real Madrid dhe njëkohësisht lojtarin e kombëtares portugeze, Kristiano Ronaldo. Ai thotë se gjatë kohës që shkojnë në dhomat e zhveshjes Ronaldo sfidon lojtarët me një veprim interesant. “Ronaldo vjen në dhomat e zhveshjes dhe thotë: ‘Unë bëj më shumë pompa në dush se ti’. Dhe po, atë e bën”.

“Ai bën më shumë pompa se kushdo tjetër. Në këtë mënyrë tregon se sa i pëlqen sfida. Me këtë gjë është shumë përpara të tjerëve”.

“Më pëlqen Messi, por Ronaldo është Ronaldo. E njoh që të vogël, ndërsa e kam parë miliona herë në stërvitje”.

“Kur të gjithë të tjerët shkojnë në shtëpi, ai vazhdon të stërvitet”, ka thënë më tej portieri.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Çfarë bën Ronaldo në dush? Portieri i Portugalisë zbulon detajin

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×