Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Video/ Gent Zeneli përlotet në studio…për 3 vjeçarin e rrahur barbarisht

Gent Zeneli është përmbajtur përgjatë gjithë puntatave të emisionit që ai drejton “Stop” ku edhe u denoncua dhuna ndaj të miturit në kopësht.. Por Genti nuk ka mundur ti mbaj lotët sot në Opinion. Mjaft i emocionuar dhe i revoltuar natyrisht ai ka debatuar me zyrtarin e Mas, Plarent Ndreca duke i dhënë ky sistem ka dështuar. “Nuk mund ta pyesësh kopështin a e ke licencë. Unë pyes për kushtet dhe edukatoret kur çoj fëmijën në kopësht, jo për licenca, kjo është detyra juaj”, tha Genti Zeneli ndër të tjera. Gjithë reagimin e tij e keni në videon më poshtë.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Video/ Gent Zeneli përlotet në studio…për 3 vjeçarin e rrahur barbarisht

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×