Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTO/ Flet Rozana Radi pas përfundimit të YFSF: Humba por…

Rozana Radi ka qenë një nga artistet që mori pjesë në spektaklin ‘Your face sounds familiar’ i cili përfundoi mbrëmjen e së Hënës.

Ajo që ka rrëmbyer çmimin e këtij spektakli ka qenë Anxhela Peristeri e cila është përkrahur nga juria, kolegët por Edhe publiku.

Por gjithashtu pretendente e fortë për të fituar ishte edhe Rozana Radi e cila në çdo puntatë dhuroi performanca të realizuar mjaft mirë por edhe shumë të qeshura.

Mbrëmjen e djeshme, Rozi ka bërë edhe një status ku ka shprehur falënderimet për të gjithë ata që e kanë mbështetur dhe është shprehur se edhe pse humbi, ka humbur me klas.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTO/ Flet Rozana Radi pas përfundimit të YFSF: Humba por…

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×