Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Një prej të arrestuarve tregon krimin: Bledarit ia preu kokën Krenari. Do ia çonte boss-it të kokainës

Tags: tatildelaquo

SARANDË-Zbardhen detaje të tjera nga vrasja makabre me prerjen koke të Bledar Tërpollarit, trupi i të cilit u gjet në kasolle në Igumenicë. Emiliano Nana, një pret të dyshuarve si autor ka bërë rrëfimin e tij, që përkon me atë të Pajtim Jaupi. Emiliano rrëfen se ka qenë Krenar Terpollari, personi që i preu kokën Bledarit sepse duhet t’ia conte bosit të kokainës. Sipas, Emilianos, Bledari ksihte fshehur paratë e drogës.

“Pashë njërin nga të bashkëakuzuarit me mua të trokiste porten. Viktima e hapi dhe doli disa hapa jashtë kasolles dhe nisi të pyesë se cfarë duam në të tillë orë të natës. Njiheshim nga cështja e drogës dhe ai u përpoq të gjente dicka të thoshte për paratë që kishte borxh. Vrasesi e shtyu me forcë dhe u futi brenda në kasolle. Ne ishim jashtë dhe u dëgjua një e shtënë. Disa minuta më vonë e pashë të nxirrte jashtë të vdekurin dhe me nje thike qe kishte me vete i preu kokën. E pashë të fuste thiken dhe koken ne nje cante dhe ta fshehte ne portbagazh. Ikëm me makinë deri në një vend pranë kufirit. Ai tha që do të kalonte më këmbë kufirin pasi në doganë do të bëhej kontroll. Do ta conte kokën tek bossi i kokainës dhe do të merrte shpërblimin”, mbyll rrëfimin Emiliano Nana.
Por policia gjithsesi mendon se edhe Emiliano Nana ka rol kryesor në vrasje, por përpiqet t’ia faturojë së bashku me Jaupin, të gjitha Krenar Tërpollarit. Por Pajtim Jaupi nuk pranon akuzën.

Të dy të arrestuarit nuk treguan se kush është boss-i i drogës që porositi vrasjen. Në kërkim ndërkohë është Krenar Tërpollari.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Një prej të arrestuarve tregon krimin: Bledarit ia preu kokën Krenari. Do ia çonte boss-it të kokainës

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×