Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Rrjeti tallet me te fejuaren e Shkëlzenit: Arrin të lexojë me symbyllur

Një foto e publikuar nga Armina Mevlani dhe përshkrimi që i bën asaj, ka pasuar ironi në rrjetet sociale.

Një djalë i ri, bën një përshkrim me ironi të hollë të fotos dhe tekstit që përcjell Armina.

Ajo në foton që publikon, shkruan në shqip dhe anglisht: “Reading before sleep after a nice shower! Duke lexuar përpara gjumit, natën e mirë”

. I riu shikon disa elementë në foto dhe përshkrimin që Armina bën, duke gjetur hapësira për ironi: “Reading libra me figura, Edhe me make up, edhe pas dushit, edhe para gjumit, edhe me fotograf në dhomë, edhe me sytë mbyllur, edhe me prekje, se është libër për të verbrit!”. Komenti ka ngjallur reagime dhe vazhdim të ironisë. Një vajzë komenton duke vazhduar idenë e djaloshit: “Edhe duke fryrë buzët, sepse nëse nuk je hot kur lexon, me mire mos lexo fare!”. Ndërsa një tjetër, shton: “Ka dashur të tregojë dhe ngjyrën e manikyrit të ri”. Edhe komentet e tjera të lexuesve janë ironike dhe deri në kufijtë e sarkastikes. “Prandaj është e veçantë kjo vajzë. Arrin të lexojë dhe me sy mbyllur…”, – shkruan një lexues. Kurse një tjetër, pason: “Ku ke mësuar të lexosh me sy mbyllur?”This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Rrjeti tallet me te fejuaren e Shkëlzenit: Arrin të lexojë me symbyllur

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×