Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Erdhi vera, zhvishet edhe Lori Hoxha (FOTO)

Trashëgimtarja simpatike e “Top Channel”, Lori Hoxha, e njohur edhe si një fashioniste mode, është rikthyer me foto në profilin personal të saj në rrjetet sociale, transmeton parrotlla.net

Por në foton e fundit duket se e ka zënë vapa, pasi ka nisur të zhvishet për t’ju përshtatur edhe stinës së nxehtë të verës.

Së fundmi, Lori është veshur me një palë xhinse të shkurtra, bluze të hapur dhe sigurisht, aksesorët që nuk mungojnë pothuajse në asnjë foto, çanta, ora dhe syzet.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Erdhi vera, zhvishet edhe Lori Hoxha (FOTO)

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×