Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Lajmi fundit rreth 17-vjeçares që ishte larguar nga shtëpia për të jetuar me të dashurin

Policia e Sarandës ka njoftuar se shtetësia G.K., 17 vjeç, e Larguar Nga banesa, është vetëdorëzuar në komisariat dhe ka deklaruar se ka ikur me dëshirë.

Ndërkohë vijon pyetja e saj për të sqaruar të gjithë intenerarin e lëvizjeve gjatë këtyre ditëve.

17-vjeçarja u largua Nga Banesa e saj në Sukth në datën 17 maj, duke marrë me vete vetëm telefonin celular.

E ëma e saj pretendonte se vajza është rrëmbyer, ndërkohë që akuzonte Policinë e Durrësit se nuk po hetonte mjaftueshëm.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Lajmi fundit rreth 17-vjeçares që ishte larguar nga shtëpia për të jetuar me të dashurin

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×