Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Linda Morina “kërcënon” Noizyn: Unë të rrah!

Linda Morina ka “ndërhyrë” në mosmarrëveshjen ndërmjet Gold AG dhe Noizyt duke thënë se reperi nga Shqipëria nuk guxon ta shajë Arian Agushin.

“Si ka guxuar ai të ma shajë mua Goldin?”, ka pyetur këngëtarja në emisionin ‘N’Kosovë Show’ duke nxitur të qeshura në publik.

Dhe në shpjegimin e prezantuesit, ajo është shprehur: “Ai është mësuar të rrihet me repera, thuaji Linda të rreh!”.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Linda Morina “kërcënon” Noizyn: Unë të rrah!

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×