Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ky është mesazhi i Lenjanit pas golit (Foto)

Ermir Lenjani ka vazhduar formën e tij të mrekullueshme me Kombëtaren e Shqipërisë.

Mbrojtësi i majtë që tek Shqipëria po luan më i avancuar, ka arritur të shënoi golin e tretë me fanellën e Kombëtares së Shqipërisë, pasi më parë kishte shënuar edhe Ndaj Danimarkës dhe Austrisë.

26-vjeçari nga Kamenica zhvilloi një ndeshje të bukur Ndaj Katarit dhe shënoi një gol edhe më të bukur për t’ia dhënë epërsinë e parë Shqipërisë pas disavantazhit.

Ai ka postuar një foto në faqen e tij zyrtare në Facebook, ku ka thënë se është kënaqësi kur të shënosh për Kombëtaren.

“Test i mirë ndaj Katarit ku shënuam fitore. Kënaqësi e madhe kur shënon për Kombëtaren dhe ndihmon shokët për fitore”, shkroi Lenjani.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Ky është mesazhi i Lenjanit pas golit (Foto)

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×