Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Kryebashkiaku me 4 emra, plas ironia në rrjete sociale (FOTO)

Pas publikimit të formularëve të dekriminalizmit nga KQZ, në sy ra kryebashkiaku që ka 5 emra.

Formulari më i çuditshëm është ai i Kryetarit të Kurbinit. Artur Bardhi, ka pranuar në formularin e vetëdeklarimit se ka përdorur katër emra të ndryshëm.
Veç emrit Artur Bardhi ai ka përdorur edhe emrat Gentian Lila, Altin Tanushi, Gent Bushi dhe Artur Ndoi.

Tri emrat e parë i ka vendosur në seksionin “emra të padokumentuar”. Ndërsa te gjeneralitetet zyrtare ai mban emrin Artur Ndoi.

Kaq u desh që në rrjete sociale të nisë ironia me montazhet e shumta.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Kryebashkiaku me 4 emra, plas ironia në rrjete sociale (FOTO)

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×