Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Tragjedi në Brazil, e mbysin me shqelma tifozin në fushë (Video +18)

Një tragjedi ka ndodhur në futbollin brazilian ku më së keqi e ka pësuar një tifoz.

Në ndeshjen e rëndësishme për titull që përballte skuadrat braziliane të CSA dhe CRB në kampionatin Alagoano, u përjetua një nga skenat më të tmerrshme që janë parë ndonjëherë në një fushë futbolli.

Tifozët e të dyja skuadrave u futën në fushë pas përfundimit të ndeshjes dhe nisën një sherr masiv që përfundoi në tragjedi.

Fatkeqësisht, spektatorët dhe teleshikuesit u bënë dëshmitarë të një rrahjeje brutale deri në vdekje të një tifozi.

Ky akt i dhunës është dënuar nga të dyja klubet si dhe nga federata e futbollit të Brazilit.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Tragjedi në Brazil, e mbysin me shqelma tifozin në fushë (Video +18)

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×