Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Horoskopi ditor, e hënë 9 maj 2016

Dashi
Pas disa debateve te kohëve te fundit, sot do arrini ta përmirësoni jetën tuaj ne çift dhe do ndiheni me te qete. Vazhdoni ne këtë rruge. Beqaret me ne fund do e gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe do FIllojnë menjëherë një lidhje me te. Ne planin FInanciar nuk do arrini dot t’i vini vetes limite dhe situata mund te behet akoma me problematike. Kujdes!

Demi
Debatet ne çift nuk do kenë te mbaruar gjate kësaj dite. Ne shume momente do ndiheni vërtet keq dhe nuk do dini çfarë hapash te hidhni. Beqaret do bëjnë deklarata te forta dashurie dhe me shume gjase jeta do ju ndryshoje. Këtë duhet ta kishin bere kohe me pare ne fakt. Ne lanin FInanciar fati do jete gjithë kohës ne anën tuaj. Do i bëni me kujdes llogarite dhe gjendja do mbetet e shkëlqyer.

Binjaket
Mosmarrëveshjet do jene mbizotëruese sot ne jetën tuaj ne çift, por ato nuk do mund ta rrezikojnë aspak qëndrueshmërinë tuaj. Beqaret do realizojnë plot takime, por nuk do ndihen ende gati te bëjnë ndryshime te statusit. Po refuzuat çdo mundësi qe do iu jepet keni për te mbetur vetëm. Me FInancat bëni shume kujdes sepse po FIlluan problemet nuk do dini nga t’ia mbani.

Gaforrja
Venusi, Marsi dhe Jupiteri do kenë ndikim te madh tek jeta juaj ne çift. Çdo moment do jete i bukur dhe i mbushur me emocione te forta. Beqaret do preferojnë edhe aventurat kalimtare nëse nuk do ju ofrohen mundësi për lidhje serioze. Për ta rendësi ka te mos qëndruarit vetëm. Qe FInancat te mbeten sa me te mire, duhet t’i menaxhoni ato me kujdes dhe te mendoni edhe për te ardhmen.

Luani
Do ndërmerrni iniciativa sot për ta përmirësuar jetën tuaj ne çift dhe do ja dilni mbanë me sukses. Nuk do ndodhe asgjë e keqe mes jush. Beqaret do kenë papritur dashuri me shikim te pare dhe jeta do ju ndryshoje rrënjësisht. Ne planin FInanciar do keni fat me shumice dhe do arrini te blini ato qe keni menduar. Do ndiheni gjithë ditës te qete.

Virgjeresha
Sot do bëni deklarata te forta dashurie ju qe keni një lidhje dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Beqaret sado qe ta kërkojnë dashurinë nuk do mund ta gjejnë dot. Me mire te merren me diçka ose ta kalojnë kohen e lire me miqtë qe te mos mërziten. Ne [planin FInanciar tregohuni realiste dhe sa me te matur qe te mund te perfitoni.

Peshorja
Do ketë disa mosmarrëveshje te vogla sot ne jetën tuaj ne çift, por asgjë për t’u alarmuar. Situata do stabilizohet menjëherë pas disa diskutimeve. Beqaret nuk do jene ende te sigurte për atë qe duan te bëjnë ne jetën sentimentale. Me mire te mos hedhin hapa edhe për pak kohe. Buxheti do jete goxha i qëndrueshëm pasi kohet e fundit e keni hedhur çdo hap te mirëmenduar.

Akrepi
Marrëdhënia juaj me partnerin ka për te qene shume e mire sot. Do ×isni për çdo gjë dhe do merreni vesh me se miri me njeri-tjetrin. Beqaret ka rrezik te pëlqejnë persona qe ne fakt nuk bëjnë për ta. Mos hidhni hapa te gabuara për te cilat do pendoheni gjithë jetën tuaj. j. Ne planin FInanciar fati do jete gjithë kohës ne anën tuaj. Gjendja do jete e shkëlqyer.

Shigjetari
KonFIgurimi i yjeve nuk do jete shume i mire sot për ju qe jeni ne një lidhje. Here pas here do keni edhe debate te forta me partnerin dhe do ndiheni keq. Beqaret nuk do kenë për çfarë te qahen edhe sikur te qëndrojnë me statusin qe kane. Planetët do iu krijojnë kushtet e favorshme për t’u argëtuar pafund. Buxheti do jete delikat, prandaj duhet shmangur çdo investim i pamenduar.

Bricjapi
Bëjini sytë katër gjate kësaj dite ju te dashuruarit sepse disa persona te trete do mundohen t’ua prishin harmoninë. Po FIlluan problemet vështirë se mund te rikthehet gjendja si me pare. Ata qe janë vetëm nuk duhet te bëjnë gjera te çmendura vetëm e vetëm qe ta ndryshojnë statusin e tyre. Te ardhurat do kenë përmirësime te konsiderueshme dhe do ndiheni me te qete.

Ujori
Monotonia do FIlloje ta pushtoje pak nga pak jetën tuaj ne çift sot. As ju dhe as partneri nuk do bëni asgjë për ta ndalur atë. Beqaret do jene ne fat ne dashuri dhe do afrohen me një person tejet interesant. As vete nuk i kishin ëndërruar ndonjëherë gjerat kështu. Me buxhetin nuk do keni asnjë lloj problemi. Do jeni te logjikshëm edhe me shpenzimet dhe do ndiheni te qete.

Peshqit
Do jeni me shume xheloze sesa duhet sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin ka për te pasur probleme. Nëse vazhdoni me këtë sjellje shume shpejt do vije edhe ndarja. Beqaret nuk do kenë asnjë dëshirë ta ndryshojnë statusin e tyre dhe do parapëlqejnë te qëndrojnë ashtu si janë. Ne planin FInanciar duhet t’i bëni me kujdes llogarite pasi nëse situata pëson tronditje do jete e vështirë te stabilizohet shpejt.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Horoskopi ditor, e hënë 9 maj 2016

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×