Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Albano Bogdo-Arian Çanit: “Te lumte bytha…u bere milioner duke nxjerre mut ne televizor”

Këngëtarja biseksuale, Gugu, pa dashje ka akuzuar arian Çanin, se gjoja ai merr lekë për emisionin, duke  aluduar se Xhesika Ndoj mund t’i ketë dhënë para, që të dilte në pjesën e parë të emisionit.

“Isha unë e ftuara e parë e emisionit. Unë e di se i do shumë lekët”, deklaroi Gugu, raporton SYRI.net.

Menjëherë reagoi Çani, i cili i hodhi poshtë menjëherë gjithçka: “Unë e bëj pa lekë emisionin. Unë nuk marr asnjëherë lekë, e di. Ishte ti e para po s’e nisja dot me ty se ato ishin të dyja bashkë, e di që je bërë pak xheloze”.

Gjithsesi kaq ka mjaftuar dhe batuta të bëhet objekt diskutimesh në rrjetet sociale, ku ndër të tjera ka reaguar me një status shumë të ashpër aktori i humorit të 2XL,Albano Bogdo, status të cilin e postoi në profilin e tij në Facebook.

“Eh more arjan cani…te lumte bytha…u Bere Milioner Duke Nxjerre Mut ne televizor”, shkruan Albano Bogdo. Statusin e Albanos e gjeni në faksimilen e mëposhtme.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Albano Bogdo-Arian Çanit: “Te lumte bytha…u bere milioner duke nxjerre mut ne televizor”

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×