Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

A u dogj “Kobra City” nga ekstremistët islamikë? Ja çfarë thotë Kallashi

Këngëtarja kosovare Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, ka folur në emisionin “Zonë e Lirë” rreth djegies së biznesit të saj “Kobra City” pesë muaj më parë.

Kallashi tha se djegia e biznesit që shkaktoi një dëm prej më shumë se 200 mijë Euro është ende e paqartë se nga kush u shkaktua. Megjithatë Donjeta Kosumi ka mohuar zërat që thonë se djegia e “Kobra City”-t ka lidhje me qefmbejtet pas vizitës së Presidentit Hashim Thaçi.

Pyetjes nëse biznesi mijëra euro u dogj nga ekstremistët fetarë të cilët e quanin atë “harram”, Kallashi i është përgjigjur shkurt: “Nuk e di”.

“Kobra City” u sulmua herët në mëngjes nga persona të paidentifikuar të cilët dhunuan një prej rojeve dhe i vunë zjarrin lokalit.



This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

A u dogj “Kobra City” nga ekstremistët islamikë? Ja çfarë thotë Kallashi

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×