Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Zonë e Lirë/ Kallashi dhe Xhesika Ndoj – “Shoqe Bitch” (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme në Zonë e Lirë Arjan Çani ka ftuar në panel dyshen e momentit, Xhesila Ndoj dhe Donjeta Kosumi aka Kallashi. Xhesika dhe Kallashi promovojnë në panelin e Çanit klipin e tyre më të fundit “Shoqe Bitch”, e jo vetëm.

 

Më poshtë përditësim video, minutë pas minute, nga momentet më pikante të emisionit.

 

Kallashi: Është gënjeshtër lajmi që kam akuzuar Hashim Thaçin për djegien e lokalit.

Kallashi: Djegia e lokalit më ka kushtuar 200 mijë euro.

Xhesika Ndoj & Kallashi puthen live në Zonë e Lirë.

Mes të tjerash, Çani gjatë intervistës ndalet dhe tek zhurma e madhe mediatike që ngriti historia e Xhesika Ndoj me një politikan të profilit të lartë. Ndërsa ky i fundit mbetet ende anonim, Xhesika rrëfen se bëhet fjalë për një person të avancuar në moshë dhe të dashuruar ndaj saj, por që nuk kërkonte seks.

Xhesika Ndoj: Politikani nuk më donte për sex por për të dashur.

Xhesika Ndoj: Personi në fjalë nuk është ministër por deputet nga veriu.

Xhesika & Kallashi tregojnë potencialet e tyre.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Zonë e Lirë/ Kallashi dhe Xhesika Ndoj – “Shoqe Bitch” (VIDEO)

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×