Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Bleona në krahët e një tjetër aktori muskuloz…

Këngëtarja Bleona Qerreti ka paralajmëruar më parë se gjatë këtij viti do të jetë pjesë e tre filmave në një prej të cilëve ka bërë me dije se do të flasë shqip.

Ajo është bërë pjesë e xhirimeve këtë javë dhe ka publikuar foto ku shfaqet në krahët e aktorit rus 48 vjeçar, Oleg Taktarov, i cili është po ashtu specialist i arteve marciale dhe mjaft muskuloz, i ngjashëm me Van Damin.

Duket se Bleona ka simpati për aktorët me fizik muskuloz por nuk dihet nëse mes saj dhe Oleg ka diçka më shumë…

Ajo ka thënë se në njërin prej filmave do të luaj me Sharon Stone dhe Nicolas Cage të cilët janë aktorë mjaft të njohur të Hollwood.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Bleona në krahët e një tjetër aktori muskuloz…

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×