Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Rrëfimi në gjykatë: Ish-i dashuri më përndjek, edhe pse jam martuar

Tags: meuml qeuml

Një vajzë e re e kërcënuar nga ish -­i dashuri , i martuar tashmë, ka dëshmuar në Gjykatë se si pas shumë vitesh ai ishte shfaqur dhe e kërcënonte që të kishin lidhje intime sërish bashkë.

Ajo ka rrëfyer para trupit gjykues se E.L. e ofendonte dhe kërcënonte vazhdimisht deri sa ajo vendosi t’i drejtohej Policisë.

“Me shtetasin Ed. L. kam qenë e lidhur, lidhje dashurore, që kur kam qenë 22 vjeçe, të cilin e dija beqar.

I kam shkëputur marrëdhëniet me të në moshën 26­-27 vjeç, në momentin kur kam marrë vesh që ai ishte i martuar.

Në periudhën prill-­maj-­qershor 2015, E.L. më vinte vazhdimisht në punë, më ngacmonte, kërcënonte dhe më ofendonte, me shprehje nga më të ndyrat. Më thoshte ti je k*rvë.

Unë i thosha që më lër rehat, ti ke familjen tënde dhe unë kam familjen time.

Më thoshte se: Kam bërë burg dhe ti duhet të më japësh lekët për burgun që kam bërë prej teje.

Ti nuk ke për t’u fejuar dhe do të të vras po u fejove. Lëre punën se nuk ke përse të punosh ti këtu.

Nuk donte që unë të punoja”, ka dëshmuar e reja në gjykatë, raporton Panorama.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Rrëfimi në gjykatë: Ish-i dashuri më përndjek, edhe pse jam martuar

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×