Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTOT/ Armina me Zenin, mijëra dollarë për të marrë pjesë në festivalin e Coachella

[See image gallery at www.albnews.al] Ai është një ga festivalet më të njohura në botë, pasi marrin pjesë shumë personazhe të famshëm.

Për këtë arsye, edhe Armina Mevlani  ka marrë pjesë në festivalin e Coachella në Indio të Kalifornisë.

Pjesëmarrës këtë vit ishin disa personazhe të tillë so Kendall Jenner, motrën e saj të vogël Kylie Jenner, Scott Disick, Taylor Sëift, Leonardo DiCaprio, Rihanna, Vanessa Hudgens, Liam Hemsëorth, Katy Perry, Orlando Boom, Miranda Kerr, Evan Spiegel, Tyga, Bella Hadid etj.

Armina është shoqëruar në këtë eveniment nga partneri i saj, Shkëlzen Berisha, teksa ka postuar disa foto, por pa Zenin.

Se ku i gjen paratë Armina dhe Shkëlzeni që kanë marrë pjesë për tre ditë në Kaliforninë e largët në këtë festival, është e kotë të pyesësh!

 This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTOT/ Armina me Zenin, mijëra dollarë për të marrë pjesë në festivalin e Coachella

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×