Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Uji magjik që zgjidh problemet e alergjive. Ja si përgatitet

Tags: peumlr

Pranvera është koha e alergjive dhe është shumë e rëndësishme të shpërlahet hunda për të përmirësuar problemet që shkaktohen nga poleni dhe pluhuri.

Kjo pije natyrale për hundë mund të ju ndihmoj: përbëhet nga rrënjët e alteve dhe do tu ndihmoj të largoni fërkimin dhe teshtimën.

Përgatitja

Merreni një lugë gjelle alte dhe vendoseni brenda 200 mililitrave ujë të ftohtë. Lëreni të qëndroj për 3 orë. Pastaj pastrojeni hundën me të.

Këshillë

Për parandalimin e alergjisë brenda hundës tuaj, para se të largoheni nga shtëpia, shpëlajeni hundën me vaj ulliri.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Uji magjik që zgjidh problemet e alergjive. Ja si përgatitet

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×