Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ky është shqiptari që po sfidon Dan Bilzerian, Encës ia ka kaluar ndërkohë (FOTO)

[See image gallery at www.albnews.al] Plot 1 milion ndjekës për të dhe kjo është fotoja me të cilën ka vendosur të festojë këtë arritje ditën e djeshme.

Ai quhet Fatmir Sufa, është këngëtar dhe këngët e tij kalojnë 1 milion klikimet ndonëse mediatikisht është i papërfolur. Një nga këngët e tij më të fundit, titullohet “Jeta osh qef” dhe e ka tejkaluar shifrën e 1 milionëve.

Fatmir Sufa po tenton të sfidojë kështu Dan Bilzerian, ndërkohë që rekordin e ndjekësve të Enca Haxhisë, e ka thyer.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Ky është shqiptari që po sfidon Dan Bilzerian, Encës ia ka kaluar ndërkohë (FOTO)

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×