Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Azis befasohet nga Kastro për imitimin brilant, i publikon videon në faqen zyrtare

Azis vlerëson Kastro Zizon për imitimin brilant dhe i publikon videon në faqen zyrtare.

Kastro fitoi vendin e parë te ‘’Your Face Sounds Familiar’’ në TV Klan..

Azis shkruan se është imituar në shumë vende të botës, si Greqi dhe Rumani, ndërsa po pyet se cili do jetë i radhës.

“Këtë herë Kastro Zizo nga Shqipëria ka imituar Azis, i cili i sjell sukses aktorit Zizo pasi është shpallur fitues i mbrëmjes. Pyes se  cili do jetë shteti i ardhshëm që do imitojë Aziz, mbetet të spekuloj?”, shkruan Azis.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Azis befasohet nga Kastro për imitimin brilant, i publikon videon në faqen zyrtare

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×