Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTO/ 43 FOTOT e festave të çmendura të Dan Bilzerianit , mbretit të instagramit

[See image gallery at www.albnews.al] Dan Bilzerian është një nga personazhet më të famshëm në botë, i njohur si një ndër të pasurit më të çuditshëm, që organizon herë pas herë festa të nxehta me femra super seksi.

Falë fotove të këtyre festave të çmendura është sot një ndër meshkujt më të ndjekur në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, bën të ditur SYRI.net.

Por shikoni çmendurinë e fundit që ka bërë pasaniku i festave luksoze më sfond erotic.

Ka marrë një prej mobiljeve të vilës dhe e ka hedhur në pishinë më pas ka tentuar ta përdorë këtë mobilje si një gomone duke u ulur mbi të së bashku me femrat super seksi, disa prej të cilave janë të zhveshura lakuriq, njofton SYRI.net.

“Mobiljet e bilës time nuk notojnë mirë”, ka shkruar ai më pas përbri fotografisë, ku duket se ajo është duke u fundosur së bashku me njerëzit që janë mbi të.

Më poshtë do të gjeni edhe një fotogaleri me foto nga fetsta tij hot dhe pasioni i tij për armët.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTO/ 43 FOTOT e festave të çmendura të Dan Bilzerianit , mbretit të instagramit

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×