Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Noizy, Çiljeta dhe Elgiti sfidojnë treshen Olti, Elona dhe Rozana

Në game show-n “Sfida” që transmetohet sot në orën 20:30 kanalin “T” do të përballen Çiljeta, Noizy dhe Elgit Doda me Treshen Olti Curri, Elona Duro Dhe Rozana Radi.

Adrenalinë në maksimum… Kjo është loja ku asnjë nga pjesëmarrësit nuk e gjen dot se çfarë e pret mbrëmjen e sotme.

 

 This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Noizy, Çiljeta dhe Elgiti sfidojnë treshen Olti, Elona dhe Rozana

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×