Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

LETRA/ Gruaja e Renit të Elbasanit i shkruan Ramës: Dua edhe unë pension si gruaja e Dr. Florit

Vendimi i qeverisë për t’i dhënë Pension të posaçëm familjes së Dr.Florit, këngëtarit që humbi jetën pas një overdoze droge, shkaktoi kaq shumë debat në mediat sociale.

Por jo vetëm kaq. Bashkëshortja e një tjetër këngëtari tani pretendon se qeveria duhet t’i lidhë pension siç bëri me rastin e Dr.Florit.

Bëhet fjalë për Daniela Meçjan, gruan e Renato Hamzait, i njohur Edhe si Reni i Elbasanit. Ajo i ka shkruar një letër kryeministrit Edi Rama.

Në fakt, Reni është zhdukur dhe ende nuk është gjendur.

Lexoni më poshtë letrën.

 

 This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

LETRA/ Gruaja e Renit të Elbasanit i shkruan Ramës: Dua edhe unë pension si gruaja e Dr. Florit

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×