Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

E rrallë /Denoncon gruan në polici, se ajo nuk donte seks

Një burrë në Suedi denoncoi gruan e tij në polici në shenjë hakmarrjeje, për shkak se Ajo Nuk dëshiroi të bënte Seks me të.
Gruaja e tij pretendoi se ai erdhi në shtëpi duke dashur seks, por që ajo nuk pranoi të bënte seks për shkak se ai lëshoi ‘gazra’.

Raporti i policisë pretendon se çifti, të cilët nuk u bënë të njohur me emër, kishin bërë plan që të bënin seks kur të shkonin në shtëpi, por kur kishin arritur në shtëpi gruaja kishte thënë se nuk dëshiron seks.

Gruaja pretendon se ai u nervozua me refuzimin e saj dhe lëshoi gazra para se të dilte nga shtëpia, raportoi Hallansposten.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

E rrallë /Denoncon gruan në polici, se ajo nuk donte seks

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×