Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Reagon ish-i dashuri i Desarës, Filipi: E lashë unë, ajo donte vetëm lekët e mia

Historia e Desarës që dogji 4 makina duket vetëm sa ka filluar pasi në orët e mbrëmjes argumentet nga ana e saj dhe atyre të ish-të dashurit janë shpeshtuar sërish.

Reagimi i Filipit, ish-i dashuri i vajzës

Filip Papajani ka dhënë versionin e tij, duke mohuar gjithçka. “Ajo është thjesht një vajzë e çmendur që donte lekët e mia dhe e lashë e ajo boni ket gjo. Babi im esh 56 vjeç se ka rraf kurr saren e ka pas si gocen e vet”, ka qenë ky reagimi i shkurtër i Filipit.

Djali Filip Qose Papajani i lutet vajzës që të mos e ndërpresë lidhjen e me të, gjë që tregon se ka qenë vajza ajo që i ka dhënë fund lidhjes. Një familjar i vajzës, i cili nuk preferon të identifikohet, thotë se vajza është kërcënuar vazhdimisht nga djali dhe familjarët e tij. Personi në fjalë tregon se ka qenë Desara që i ka dhënë fund lidhjes në kohën kur i riu ishte duke kryer

shërbimin ushtarak në Greqi për shkak të dyshtetësisë. Por me kthimin e tij, sipas të afërmit, nisën edhe konfliktet që e shtynë vajzën që të kryente veprimin për të cilin është arrestuar.

“Çdo gjë që pala tjetër ka deklaruar janë gënjeshtra. Desara ka dashur ta linte prej muajsh djalin por e kishte të pamundur prej presioneve dhe ndërhyrjeve nga familja e tij. Desara gjeti mundësi ta nxirrte nga jeta e saj djalin kur ai shkoi të kryente ushtrinë në Greqi. Ai u kthye më shpejt sesa mendohej dhe shkaktoi disa herë probleme duke përdorur dhunë. Më pas babai i djalit, në gjendje të dehur ka kërcënuar dhe mbajtur kundër dëshirës Desarën. Në gjendje të rënduar psikologjike, Desara ka zgjedhur këtë mënyrë duke mos patur besim te ligji”, rrëfen i afërmi i Desarës.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Reagon ish-i dashuri i Desarës, Filipi: E lashë unë, ajo donte vetëm lekët e mia

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×