Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Dafina Zeqiri dedikim emocionues të dashurit

Pavarësisht distancës duket se dashuria e këngëtares Dafina Zeqiri me domenikanin Rodrigues, vetëm shtohet.

Pasi ajo publikoi lidhjen e saj më 14 shkurt, tashmë këngëtarja vjen më një dedikim mjaft të veçantë për të dashurin e saj.

“Kurdoherë që jam në krahët e tu, shndërrohem në një fëmijë të vogël, në një foshnjë…Jam kaq e bekuar që të kam. Ti erdhe në jetën time 11 ditë pasi unë mbusha 26 vjeç…një dhuratë e vonuar por e çmuar. Të dua, më mungon”, ka shkruan këngëtarja në postimin e saj në Instagram, ku tregon gjithashtu se Prilli është muaji i festave për të, pasi ajo feston ditëlindjen dhe një vjetorin e lidhjes pikërisht në këtë muaj.

 

 This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Dafina Zeqiri dedikim emocionues të dashurit

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×