Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

VIDEO/ Cilin futbollist la Marina për Getoarin?

Pamjet nga videoklipi i këngës “E nxonme” i rreth 2 viteve e gjysmë më parë e nxisin më shumë mendimin se historia mes Getoarit dhe Marinës është më e vjetër seç mendonim. A t’ia ketë kushtuar Marinës këtë këngë reperi i famshëm nga Kosova?

Bëjmë të ditur se moderatorja, para se të shfaqej krah Getit, ka pasur një marrëdhënie të gjatë, që prej adoleshencës, me një futbollist, emrin e të cilit nuk e ka bërë kurrë të ditur. Ajo gjithmonë ka dashur ta ruajë jetën private larg aparateve fotografike, gjë që sot nuk e bën më. Por le të kthehemi te kënga “E nxonme”. Me kë ju ngjan vajza në foto?

Nuk është Marina, të jemi të qartë, ama… i ngjan shumë! Po në këtë momentin tjetër? E pra, detaje këto që na bëjnë të mendojmë se personi të cilit i janë kushtuar këto rreshta është pikërisht Marina, në atë periudhë ende në një marrëdhënie tjetër! Ta ketë zgjedhur vallë me qëllim Geti vajzën e klipit, aq të ngjashme me bukuroshen shqiptare?

Nuk mund ta themi me siguri, ama kjo është një shenjë tjetër që na bën ta mbështesim idenë tonë të kaluar, se Getoari-Marina është një histori më e komplikuar seç mendonim, e ndoshta e nisur si “një histori e ndaluar’!/BlitzThis post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

VIDEO/ Cilin futbollist la Marina për Getoarin?

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×