Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Petriti i “BB4” prezanton të dashurën e re

Ju kujtohet Petriti, djaloshi më simpatik i edicionit të katërt të “Big Brother”? Ndonëse kanë kaluar vite nga përvoja e tij në shtëpinë më të famshme në vend, djali nga Kosova vazhdon të ketë adhuruesit e tij, të cilët asokohe e kanë vlerësuar për natyrën e drejtpërdrejtë.

Pas një kohe të gjatë ku deklarohej single, Petriti më në fund pranon se ka gjetur dashurinë, ndërsa na prezanton edhe me vajzën që i ka fituar zemrën.

Ajo quhet Eronë Tërshani dhe është arkitekte. Çifti ka disa muaj që po jeton historinë më të bukur të dashurisë, por vetëm tani kanë vendosur që të dalin hapur në shoqërinë e njëri-tjetrit.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Petriti i “BB4” prezanton të dashurën e re

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×