Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Roberti: Nora ka forcën e një gruaje të përsosur

PRISHTINE – Ndonëse u përfolën gjatë për një ndarje, Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë më të lumtur se kurrë. Të paktën kështu ka lënë të kuptohet vetë muzikanti, i cili në ditëlindjen e 30-të të Norës, bashkëshortes së tij, e ka uruar me një dedikim mjaft të ndjerë dhe emocionues.

Roberti ka postuar një fotografi të Norës, shkëputur nga videoklipi i saj i fundit, ndërsa përkrah saj shkruan, “Urime ditëlindja për gruan time të bukur Nora. Shpresoj të jesh e lumtur në këtë ditë dhe të uroj gjithë botën, ashtu siç e meriton! Ti më inspiron mua çdo ditë me shpirtin tënd, me punën tënde të vështirë dhe forcën e një gruaje të përsosur, je një nënë e dashur dhe faleminderit që ke sjellë në jetë Reneen dhe më ke ushqyer zemrën time çdo ditë. Të dua pafund”.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Roberti: Nora ka forcën e një gruaje të përsosur

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×