Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Barcelona jep këta tre lojtarë për Ozilin

Barcelona është shumë e interesuara që të ofrojë në radhët e veta Mesut Ozilin.

Sipas asaj që shkuan AS, katalunasit janë të interesuar që të ofrojnë Mesut Oizlin dhe për të t’i ofrojnë Arsenalit tre lojtarë.

Bëhet fjalë për Arda Turan, Munir dhe Sandro.

Gjermani është duke e shijuar sezonin e tij më të mirë prej se erdhi në këtë skuadër në vitin 2013.

Kalimi te Barcelona mund të jetë paksa i komplikuar pasi sipas Football Leaks, Arsenli kur e mori Oizlin ka nënshkuar një kontratë që lojtari nuk do të shitet në La Liga.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Barcelona jep këta tre lojtarë për Ozilin

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×