Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Lëndohet Shkëlzen Gashi

Tags: gashi njeuml

Dëmtohet Shkëlzen Gashi, por nuk ka alarm.

Sulmuesi kuqezi ka pësuar një kontraktim në puplën e këmbës së djathtë dhe dje pas disa minutash stërvitje e ndërpreu këtë të fundit, pasi ndjeu dhimbje të forta.

Burime të “Panorama Sport” pranë lojtarit treguan dje se dëmtimi është i lehtë dhe deri të shtunën Gashi mund të jetë gati.

Nga ana tjetër, mesfushori Ledjan Memushaj nuk u stërvit për shkak të një dëmtimi në brinjën e djathtë.

Vlonjati ka ardhur i dëmtuar pikërisht gjatë një ndeshjeje ku është aktivizuar me skuadrën e tij, Pescara.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Lëndohet Shkëlzen Gashi

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×