Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Këto mund të jenë dy blerjet e para të Interit gjatë verës

Dy blerjet e para të Interit gjatë verës mund jenë Caner Erkin dhe Keita Balde Diao.

Sipas gazetës spanjolle Mundo Deportivo, Nerazzurrët vazhdojnë të vëzhgojnë nga afër mbrojtësin e Fenerbahces, Caner Erkin dhe anësorin e Lazios, Keita.

21-vjeçari turk shikohet si lojtari i cili mund të zgjidh problemet e Interit në fazën mbrojtëse, ndërsa 20-vjeçari senegalez është kërkuar edhe nga presidenti Erik Thohir, si investim afat  gjatë për të ardhmen.

Për Erikin ka shfaqur interesim edhe Liverpooli.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Këto mund të jenë dy blerjet e para të Interit gjatë verës

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×