Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTOT/ Kjo është deputetja më sharmante e PD-së (versioni femëror i “Kaubojsit”)

Kjo mund të cilësohet si deputetja më sharmante e Partisë Demokratike.

Quhet Liliana Elmazi.

Ajo mund të cilësohet edhe si versioni femëror i “Kaubojsit”.

Dhe jo vetëm prej pamjes dhe fotove që poston, por dhe për ato që thotë.

Elmazi është një nga ato talente, që vetëm Doktori mund t’i zbulonte.

 

 

 

 

 This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTOT/ Kjo është deputetja më sharmante e PD-së (versioni femëror i “Kaubojsit”)

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×