Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ilva Tare e fshirë në foton e Mira Kazhanit por gazetarja e “justifikon” me lezet

Një foto realizuar nga duart e fotografes Blerta Kambo e cila është edhe “syri” i kryeministrit Edi Rama, ku në qendër është Gazetarja Mira Kazhani dhe nga pas saj qëndron “e fshirë” kolegia Ilva Tare.

Kazhanit i ka pëlqyer shumë kjo foto dhe nuk mund t’i rezistonte dot tundimit për ta publikuar ndonëse mikesha e saj Ilva Tare nuk duket fare.

Megjithatë gazetarja e ka “justifikuar” me lezet duke i dhënë gjithë vëmendjen e munguar nga fotoja përmes këtij dedikimi: “E dua shume kete xixellonjen qe ka eklipsuar edhe driten e aparatit te Blerta Kambos#mikezemre# @ilva_tare”This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Ilva Tare e fshirë në foton e Mira Kazhanit por gazetarja e “justifikon” me lezet

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×